Menu

Siarka Tarnobrzeg wygrywa na wyjeździe

Koszykarze Siarki Tarnobrzeg wygrali  wyjazdowy  mecz  z Polfarmexem   Kutno  74 : 64  w  ramach  12  kolejki rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Goście  już do  przerwy  prowadzili  różnicą  20  punktów. Kolejne  dwie   kwarty  Polfarmex  wygrał  ale  tylko dziewięcioma  i  jednym  punktem.
Najskuteczniejszym zawodnikiem gości  był  Amerykanin  Brandon Brown – uzyskał  19 punktów. Obie drużyny mają w  tabeli  po 15 punktów i razem z AZS Koszalin i Startem Lublin zamykają ligową  stawkę.
Kolejny  mecz  Siarka  rozegra  w  sobotę  7  stycznia  u  siebie  z  AZS  Koszalin. Drugi  nasz  zespół  w ekstraklasie  koszykarzy  – Miasto Szkła Krosno dzień  później  zmierzy  się  w  Dąbrowie  Górniczej  z MKS .