Menu

Miasto Szkła Krosno zwycięża na wyjeździe

Koszykarze  Miasta  Szkła  Krosno  pokonali  w  wyjazdowym  meczu  MKS  Dąbrowa  Górnicza   81 : 75  w ramach  13  kolejki  ekstraklasy.

Po  dwóch  kwartach  krośnianie  przegrywali  pięcioma  punktami,  trzecią   wygrali  jednak  22 : 16  a  ostatnią  kwartę  26 : 21.
Najskuteczniej  w  zespole  Miasta  Szkła  zagrali : Czerapowicz  zdobył   21  punktów  oraz  Maddox  19.
Miasto  Szkła  na  ósmej  pozycji  punktów  22 bilans  8 wygranych  6  porażek . Siarka  Tarnobrzeg na przedostatnim  16  miejscu  z bilansem  2  wygranych  , 12  porażek  i  16  zdobytych  punktów.