Przez sześć dni od jutra (17 kwietnia) do poniedziałku 24 kwietnia, z wyłączeniem soboty i niedzieli, w Rzeszowie potrwa obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych z gospodarstw domowych.
Jest bezpłatna dla mieszkańców stolicy Podkarpacia. Odbierane będą między innymi: świetlówki, zużyte baterie, środki ochrony roślin, opakowania po rozpuszczalnikach, farbach, lakierach oraz kwasy i alkalia. Niebezpieczne śmieci będą odbierane w piętnastu punktach w różnych częściach Rzeszowa. Na przykład jutro od godziny 10 do 12 będzie można oddać odpady na parkingu przy ul. Matysowskiej w rejonie Rzeszowskiego Domu Kultury filia Matysówka.
fot. archiwum







