Audycje
KIEDY NADCHODZI JESIEŃ

Blaski i cienie Olimpiady Sportowej Seniorów w relacjach słuchaczy Akademii 50+

13 paź · 16:35
Blaski i cienie Olimpiady Sportowej Seniorów w relacjach słuchaczy Akademii 50+

łoto, srebro i brąz wywalczyli słuchacze „Akademii 50+” w Olimpiadzie Sportowej Seniorów “Trzeci Wiek na Start”. To wyniki  jak sprzed roku, choć tym razem medale zdobyli inni zawodnicy i medali mogło być więcej. Pani Renata Grabska wielokrotna medalistka w biegach na różnych dystansach mimo ostatnich sukcesów ma wiele zastrzeżeń  do organizacji Olimpy Sportowej „Trzeci Wiek na Start”.

Rozmawia Anna Leśniewska.

--:--
--:--

Grupa 20 słuchaczy „Akademii 50+” wzięła udział w Olimpiadzie Sportowej Seniorów „Trzeci Wiek na Start”, organizowanej przez Uniwersytet Trzeciego Wieku w Łazach. Ze względu na sytuację epidemiczną Olimpiada nie odbyła się tradycyjnie w Łazach, lecz na Stadionie Śląskim w Chorzowie i obejmowała wybrane konkurencje: bieg na 60m, bieg na 150 m, pływanie styl dowolny i klasyczny, pchnięcie kulą, przełaje rowerowe, speedball i boule.

Anna Leśniewska rozmawia ze Zbigniewem Leszczakiem prezesem Klubu Sportowego Akademii 50+ przy WSIiZ w Rzeszowie.

--:--
--:--

Na początku  roku akademickiego 2021/2022 słuchacze "Akademii 50+ "będą  obchodzić 10-lecie Akademii, o szczegółach Anna Leśniewska rozmawia z dr Moniką Struck-Peregończyk, Dyrektor Akademii 50+ działającej przy WSIiZ w Rzeszowie.

--:--
--:--

Fot. A. Leśniewska

13 października ·  16:35

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez