Muzyka

Ania Sama – „Kołyszą”

18 lut · 11:48
Ania Sama – „Kołyszą”

Ania Sama będzie gościem w piątkowej audycji „W dobrym tonie”. Dlaczego Sama? Bo zazwyczaj tworzy piosenki siedząc sama w pokoju, wgłębiając się w emocje, które wtedy przychodzą jej do serca. Ten stan pokazuje czego się boi lub czego pragnie - pokazuje prawdę.

„Dziś przychodzę z nietypową premierą - premierą obrazu do piosenki 'Kołyszą', która już jest od ponad pół roku na streamingach. Dlaczego zdecydowałam się na opublikowanie klipu dopiero teraz? Przyczyna jest prosta - to nie jedyny klip, jaki przez ostatnie miesiące nakręciłam. W miedzy czasie powstał klip-niespodzianka, który teraz dostępny będzie dla osób, które się zaangażują. Już wszystko tłumaczę.

"Kołyszą" to dopiero początek historii.

Piosenka 'Kołyszą' to historia nieszczęśliwej relacji - dziewczyna czeka na swojego ukochanego, który nigdy się nie pojawia. Akcja dzieje się w klubie. W klipie jest pokazana rozmowa, zilustrowana cytatami z Grzegorza Ciechowskiego i Republiki, które pojawiają się w esemesach między kochankami. Nikt tak pięknie nie opisywał relacji damsko-męskich jak Grzegorz Ciechowski. Jest on dla mnie nieskończoną inspiracją i oddaje mu w ten sposób hołd w moim klipie.

"Kołyszą" to początek wydarzeń, jakie zaistnieją w życiu tej dziewczyny. Następny klip, który kręciłam równolegle, jest kontynuacją tej historii i przenosi się do snu - nieopublikowana jeszcze piosenka, do której jest ten klip, nosi tytuł "Śnienie". Jest to zarazem tytuł mojego debiutanckiego albumu, którego premiera już na wiosnę. Dokładna data będzie opublikowana niebawem.”

18 lutego ·  11:48

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez