Muzyka
PŁYTA TYGODNIA

Dziś premiera! Rag’n’Bone Man – Life By Misadventure

28 cze · 24:04
Dziś premiera! Rag’n’Bone Man – Life By Misadventure

Trzy lata po swoim przełomowym i wielokrotnie nagradzanym debiucie „Human”, Rag’n’Bone Man powraca z nowym albumem „Life By Misadventure”!

Jego nowa muzyka została hucznie przyjęta w mediach, a Sunday Times już ogłosił ją „jednym z albumów roku 2021”. Dwa znakomite single „All You Ever Wanted” i „Anywhere Away From Here” z P!nk już podbijają listy przebojów na całym świecie. Z okazji ostatniej współpracy Rag’n’Bone Man i P!nk wystąpią razem w utworze „Anywhere Away From Here” na tegorocznej gali BRIT Awards już 11-ego maja. Razem z nimi na scenie pojawi się chór Lewisham and Greenwich NHS Choir, w którego skład wchodzą brytyjscy pracownicy ochrony zdrowia. Przełomowy debiut artysty, „Human” z 2017 roku, odniósł globalny sukces – poza nagrodą BRIT, w Wielkiej Brytanii stał się najszybciej sprzedającym się albumem. W Polsce osiągnął status dwukrotnie platynowej płyty.

Przy pracy nad nowymi piosenkami, artysta porzucił wszystkie zasady i udał się do Nashville, by pisać i nagrywać. Do Wielkiej Brytanii Rag’n’Bone Man powrócił tuż przed wybuchem pierwszej fali pandemii. Choć w niektórych utworach żyje dawka ciężkiego bluesa i soulu, większość albumu to dla niego wielki krok do przodu jako artysta, tekściarz i piosenkarz. Udowodnił, że jest zdolny do zaprezentowania niebywałego ciepła i prawdziwych emocji przy każdym oddechu. „Life by Misadventure” to idealny balsam na obecne czasy. To album o zaglądaniu w głębie i dusze, o dorastaniu i ruszaniu naprzód. Udanej podróży.


Lista utworów:

1. Fireflies

2. Breath in Me

3. Fall in Love Again

4. Talking to Myself

5. TBC6. Alone

7. Crossfire

8. All You Ever Wanted

9. Changing of the Guard

10. Somewhere Along the Way

11. Time Will Only Tell

12. Lightyears

13. Party’s Over

14. Anywhere Away from Here

Fot. materiały prasowe

28 czerwca ·  24:04

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez