Muzyka

Koncert Cheap Tabacco w Polskim Radio Rzeszów

4 paź · 12:54
Koncert Cheap Tabacco w Polskim Radio Rzeszów

Data: 14.10.2022 r.

Miejsce : Studio Koncertowe im. Tadeusza Nalepy

Godzina: 19.00

ZAPROSZENIA DO ZDOBYCIA NA ANTENIE POLSKIEGO RADIA RZESZÓW

Zespół CHEAP TOBACCO rozpoczyna promocję nowej płyty. Krążek wydany przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia nosi tytuł “Zobaczmy siebie”. Jest to opowieść o człowieku. O każdym z nas. Zespół używa swoich kompozycji, aby zamanifestować palącą społeczeństwo potrzebę bycia kochanym, akceptowanym, potrzebę większej czułości dla siebie i dla innych. Zwracają uwagę na bezsensowność walki, jaką toczymy ze sobą i z innymi każdego dnia. Płyta ZOBACZMY SIEBIE to apel o miłość,
o szacunek i o dobro. Jeśli szukacie wybuchu energii na scenie - to oni. Jeśli chcecie posłuchać dobrych, niebanalnych tekstów - to oni. Jeśli chcecie się poczuć tak jakby ktoś śpiewał o Waszym życiu - to oni.

CHEAP TOBACCO od lat podąża własną drogą muzyczną, unikając kompromisów artystycznych. Wymykają się schematom i większość dziennikarzy muzycznych ma problem z określeniem granego przez nich gatunku muzycznego. Dla jednych to alternatywa, dla drugich dobry współczesny pop oparty na starej szkole rockowo-bluesowej, z której czerpią pełnymi garściami. Ich koncerty to petarda energetyczna. Grają materiał w pełni autorski, który jest fuzją brzmień rockowych, indie czy pop-rockowych. Nie boją się odnosić do swoich korzeni czyli blues-rocka oraz odpłynąć w nieraz psychodeliczne strony.

Frontmanką zespołu jest fantastyczna i charyzmatyczna, pochodząca z Bieszczad Natalia Kwiatkowska, która czterokrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce.

Polecamy - to będzie piękny koncert!

TRANSMISJA NA 90,5 FM ORAZ KANALE YOUTOBE

fot. materiały prasowe

4 października ·  12:54

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez