Muzyka

Koncert SABINY w Polskim Radiu Rzeszów

28 paź · 12:59
Koncert SABINY w Polskim Radiu Rzeszów

Scena Studia Koncertowego im. Tadeusza Nalepy należała dziś do SABINY. Od 19:00 trwał koncert, którego posłuchać można było na naszej antenie i na kanale YouTube.  Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia.


SABINA (Sabina Karwala) - artystka niezależna, sama pisze teksty, komponuje, kreuje swą artystyczną wizję. Jest zawodową aktorką, kompozytorką, wizjonerką. Mając głowę pełną pięknych wizji, jednocześnie mocno stąpa po ziemi. Z jednej strony delikatna, wręcz efemeryczna, z drugiej zaś – wulkan energii i sceniczna charyzma. Dokładnie wie, czego chce. Absolwentka Szkoły Filmowej w Łodzi, gdzie dziś kontynuuje swą pracę naukową, na studiach doktoranckich. Do niedawna spełniająca się głównie na scenach teatralnych, (obecnie gra m.in. w musicalu „Chicago”), można zobaczyć ją również w produkcjach serialowych i filmowych . Finalistka 36. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Na rynku muzycznym zadebiutowała na początku 2018 roku, prezentując swój pierwszy singiel zatytułowany „Kołysanka”.

W roku 2019 wydała swoją debiutancką płytę "Lepidoptera". Obecnie promuje utwory z drugiego, autorskiego albumu pt. „Bluemental", którego premiera miała miejsce 29.04.2022 r.

fot. Marek Maśniak

28 października ·  12:59

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez