Muzyka

Nowość od Imany. Premiera w audycji „W dobrym tonie”

26 mar · 12:01
Nowość od Imany. Premiera w audycji „W dobrym tonie”

Imany od 10 lat uwodzi międzynarodową publiczność swoimi kompozycjami inspirowanymi soulem, folkiem i bluesem. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych albumów („The Shape of a BrokenHeart” i „The WrongKind of War”), sountracku do filmu „Sous lesjupes des filles” oraz singli „You Will NeverKnow” i „Don't Be SoShy” (ponad 1 miliard odtworzeń) Imany pozostaje na topie na całym świecie. Po krótkiej przerwie (narodziny drugiego dziecka) powraca z nowym materiałem, coverem kultowego przeboju Blacka z 1987 roku – „Wonderful Life”. W swojej interpretacji Imany podkreśla melancholię tekstów, jednocześnie wprowadzając pozytywny klimat, który zachęca do tego, abyśmy się zjednoczyli. Zdecydowanie coś, czego potrzebujemy w obecnych czasach.

Premiera „Wonderful Life” jest jednocześnie zapowiedzią nowego albumu Imany. „Voodoo Cello” – bo taki tytuł będzie nosiła nowa płyta, ukaże się jesienią i jest w całości zaśpiewana, nagrana, zaaranżowana i wyprodukowana przez samą artystkę. Składa się na nią kilkanaście kultowych popowych utworów, w zupełnie nowej odsłonie – artystce towarzyszy jedynie 8 wiolonczelistów.

Wydaniu płyty będzie towarzyszyła trasa koncertowa obejmująca 5 polskich miast. W październiku Imany zagra we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Krakowie.

Fot. materiały prasowe
26 marca ·  12:01

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez