Muzyka
PŁYTA TYGODNIA

Patrick The Pan – „Miło Wszystko”

19 lip · 24:01
Patrick The Pan – „Miło Wszystko”

„Miło wszystko” to czwarty studyjny album Patricka the Pana, który jest nie tylko tekściarzem, zdolnym kompozytorem, ale także samodzielnie realizuje nagrania i produkcje.

„Miło wszystko” to album odsłaniający całkowicie nowe oblicze artysty. Płyta jest odwrotnym biegunem do tego, co Patrick the Pan tworzył wcześniej. To przede wszystkim stawianie na prostotę, przebojowość i na pozytywne uczucia, których ciężko było doszukać się w poprzednich wydawnictwach artysty. „Miło wszystko” nie jest albumem koncepcyjnym, jednak największym jego spójnikiem jest to, że każda z piosenek jest stworzona po to, aby było każdemu z nas po prostu... miło.

„Miło wszystko” to również pierwsze wydawnictwo, do którego został wpuszczony inny tekściarz. Dominika Kubeczka, partnerka Patricka the Pana miała spory udział w kreacji słownej utworów takich jak „Porozmawiajmy o emocjach” czy „Trochę mniej” Każda z dziewięciu piosenek, które znalazły się na albumie, została stworzona w okresie lockdownu. Teraz, gdy pojawiła się nadzieja na lepsze jutro, Patrick the Pan oddaje swoje czwarte dziecko w Wasze ręce.

Tracklista:

1. Daj czas

2. Porozmawiajmy o emocjach

3. Zmiany, zmiany

4. Nie chcę psa

5. Toronto

6. Dzień dobry pani

7. Trochę mniej

8. Remanenty serca

9. Miło wszystko

19 lipca ·  24:01

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez