Muzyka

Sound'n'Grace i Kamil Bednarek budzą artystów do życia

14 kwi · 12:33
Sound'n'Grace i Kamil Bednarek budzą artystów do życia

Po krótkiej przerwie Sound’n’Grace wracają z kolejną muzyczną nowością. Stworzony we współpracy z Kamilem Bednarkiem utwór „Nasz Ślad” pochodzi z ostatniego albumu zespołu o nazwie „Początek”. Współautorem muzyki jest Josef Hedinger — amerykański kompozytor i wokalista, produkcją zajął się Michał Kush.

Nagrywając ten utwór, nie sądziliśmy, że jego wydźwięk nabierze dodatkowej mocy w dzisiejszych czasach. Pandemia wówczas miała trwać parę tygodni, a realia są takie, że kultura zdążyła już poryć się grubą warstwą kurzu. Zamknięci jako pierwsi, otwierani ostatni… Czujemy, że emocje, które zdążyły się w nas nagromadzić, w końcu muszą znaleźć wentyl, bo się po prostu udusimy.

– mówi Sound’n’Grace.

Teledysk do utworu wyreżyserował Piotr Dylewski. W rolach głównych zobaczymy Magdalenę Celmer i Tomasza Rzeźniczaka oraz przedstawicieli różnych specjalizacji artystycznych: malarza, tancerkę, lalkarza i chór. Przysypani kurzem polegli w swoich czynnościach. Nikt już o nich nie pamięta. Dwoje młodych ludzi postanawia to zmienić.

Utwór „Nasz Ślad” znalazł się na wydanej w ubiegłym roku płycie „Początek”, wraz z jego premierą zespół Sound’n’Grace otworzyli nowy rozdział w swojej karierze. Dojrzalszy, pełniejszy, z jasno wyznaczonym celem. Nie bez powodu album Genialne głosy, piękne melodie i potężna dawka pozytywnej energii!

Fot. materiały prasowe

14 kwietnia ·  12:33

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez