Muzyka
PŁYTA TYGODNIA

Sound'n'Grace i nowy album „Początek”

26 kwi · 12:10
Sound'n'Grace i nowy album „Początek”

Sound'n'Grace otwiera nowy rozdział w swojej karierze. Dojrzalszy, pełniejszy, z jasno wyznaczonym celem. Nie bez powodu nowy album nosi tytuł „Początek”.

„Początek” to piętnaście pełnych radości utworów, które są opowieścią o nadziei i próbie rozpoczęcia wszystkiego na nowo. Idealnych na trudne czasy... Genialne głosy, piękne melodie i potężna dawka pozytywnej energii!

Jak mówi zespół:

Oto „Początek” – tytuł nasunął się nam dość naturalnie, gdy kompletowaliśmy materiał na ten krążek. Ostatni rok to dla wszystkich szereg zmian, nowa rzeczywistość, dużo emocji. Płyta powstawała w innym trybie, niż się spodziewaliśmy, najpierw dużo pracy zdalnej, w końcu spotkanie w studio, a mimo to czujemy, że jest taka, jaka miała być. Takim Sound’n’Grace chcemy się z Wami podzielić: wśród kompozycji znajdziecie zarówno dobrze znany energetyczny i pozytywny klimat, ale i kilka oddechów, refleksji. Dla tych, którzy pamiętają początki zespołu, nagraliśmy gospelową balladę, ale nie baliśmy się też eksperymentować z elektronicznymi brzmieniami. Zaczynamy od początku i zapraszamy Was do wspólnej podróży wśród dźwięków, które grają nam w środku.

Lista utworów:

1. Bliżej
2. Fale
3. Na szczyt
4. Piękne i tak
5. Wolni
6. Wehikuł
7. Nasz ślad feat. Kamil Bednarek
8. Na luzie
9. Sedno
10. Bawimy się do końca
11. W ogniu
12. Podnoszę głowę
13. Skrzydła
14. Bo mi się chce feat. Wojtek Makowski
15. Cut Through feat. Josef Hedinger

Fot. Sound'n'Grace

26 kwietnia ·  12:10

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez