Muzyka

Ukazał się album Late Night Poems autorstwa Eskaubei i Tomasza Nowaka

10 cze · 08:37
Ukazał się album Late Night Poems autorstwa Eskaubei i Tomasza Nowaka

Dziś w serwisie bandcamp w wersji cyfrowej pojawił się album kameralnego poetycko jazzowego projektu Late Night Poems tworzonego przez Bartłomieja „Eskaubei” Skubisza i Tomasza Nowaka.

Ostatni singiel projektu to utwór „Zero Jeden”.

Eskaubei i Tomasz Nowak w najbliższy weekend rozpoczynają pierwszą część trasy promującej nowy album. Muzycy zagrają w Dukli, Rzeszowie, Chełmie, Białej Podlaskiej i Lublinie.

12 czerwca – Dukla – Browar Dukla

13 czerwca – Rzeszów – Niezła Sztuka

18.czerwca – Chełm – Ex Oriente Lux house gigs

19 czerwca – Biała Podlaska – CoffeLove

20 czerwca – Lublin – Święty Spokój Music Cafe

Ambientowy background, przestrzenne improwizacje na trąbce i słowo mówione, pisane nocą. Tak w skrócie można scharakteryzować nowy materiał autorstwa Bartłomieja Skubisza "Eskaubei" i Tomasza Nowaka - "Late Night Poems". Skubisz coraz bardziej, i po raz pierwszy zupełnie rezygnując z rapu, wchodzi w świat spoken word prezentując autorskie próby poetyckie. Towarzyszy mu plastyczna, przestrzenna i również opowiadająca historie improwizowana trąbka Tomasza Nowaka, który zadbał też o końcowe brzmienie materiału. To propozycja dla ludzi wrażliwych, poszukujących nowych śladów współczesnej miejskiej poezji, lubiących kontemplować muzykę w skupieniu. To materiał o relacjach, przyjaźni, samotności i otaczającej nas rzeczywistości.

Fot. materiały prasowe

10 czerwca ·  08:37

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez