Patronat

Kochamy las i kochamy po nim biegać – LOVE’ LAS JESIENIĄ!

15 paź · 11:19
Kochamy las i kochamy po nim biegać – LOVE’ LAS JESIENIĄ!

Zawody biegowe po leśnych ścieżkach na trasie w kształcie serca? Podczas Love’ Las 2021 Jesienią nie może być inaczej!

Zabiegani Mielec z wielką przyjemnością zapraszają na jesienną edycję Love’ Las. Oprócz pięknych widoków, świeżego powietrza, licznych podbiegów i zbiegów, gwarantowana jest świetna zabawa.

Atrakcje podczas sportowej rywalizacji zaplanowano na 20.11.2021 r. Zawody będą rozgrywać się na czterech dystansach. Jednym z nich będzie bieg na około 25 km - Love’ Las. Dla tych wszystkich, dla których dystans ten jest za krótki, Zabiegani Mielec zachęcają do sprawdzenia swoich siły na dłuższym odcinku - około 50 km, jedna pętla (Bardzo Love’ Las). Specjalnie dla miłośników krótszych tras oraz nordic walking przygotowaliśmy 10 km. Dystans można przebiec (Żart Chorążego) lub pokonać go szybkim marszem z kijami - Jaśnie Pana Nordic Dyszka.

Trasa biegów prowadzić będzie ścieżkami leśnymi na terenie Nadleśnictwa Mielec. Jako pierwsi wystartują zawodnicy najdłuższego dystansu (Bardzo Love’ Las), którzy będą mieli na pokonanie całej trasy 400 minut czasu od momentu startu. Biegacze Love’ Las muszą zmieścić się w limicie czasu: 200 minut. Natomiast startujący na trasie Żart Chorążego - 100 minut, Jaśnie Pana Nordic Dyszka - 120 minut. Wszyscy zawodnicy, którzy ukończą bieg otrzymają pamiątkowe medale. Przewidziana jest również klasyfikacja generalna dla trzech pierwszych kobiet oraz mężczyzn z każdego dystansu.

Dla tych wszystkich, którzy jeszcze nie podjęli decyzji o starcie w zawodach, jest możliwość zapisania się do 15 listopada br. W przypadku wolnych miejsc, będzie okazja dołączyć do listy startujących w dniu odbywania się zawodów.

Zabiegani Mielec zachęcają do śledzenia na bieżąco strony internetowej bieglovelas.pl oraz profilu na portalu Facebook, gdzie można znaleźć wszystkie informacje dot. planowanej imprezy.

Fot. materiały prasowe

15 października ·  11:19

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez