Patronat

Konkurs fotograficzny „NIEZNANE CHOĆ BLISKIE. Coraz mniej… na Ziemi Ropczycko-Sędziszowskiej”

19 sty · 10:02
Konkurs fotograficzny „NIEZNANE CHOĆ BLISKIE. Coraz mniej… na Ziemi Ropczycko-Sędziszowskiej”

Zaproszenie do udziału w całorocznym konkursie fotograficznym „NIEZNANE CHOĆ BLISKIE. Coraz mniej… na Ziemi Ropczycko-Sędziszowskiej”

Powiatowe Centrum Edukacji Kulturalnej w Ropczycach po raz czwarty zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „NIEZNANE CHOĆ BLISKIE”.

Mottem czwartej edycji konkursu jest refleksyjne brzmiąca fraza „Coraz mniej… na Ziemi Ropczycko-Sędziszowskiej”. To oznacza, że tematem konkursowych fotografii mogą być: obiekty, przedmioty, zjawiska, sytuacje, czynności, zachowania, zawody itp. których jest coraz mniej, które coraz rzadziej występują czy wręcz znikają z lokalnego krajobrazu i życia miejscowego społeczeństwa.

Ważne, by zdjęcie zostało wykonane na terenie powiatu ropczycko – sędziszowskiego i dostarczone do PCEK w Ropczycach do 10 września 2022 r.


Fotografie oceniane będą w dwóch kategoriach technicznych:

1) zdjęcia wykonane aparatem fotograficznym;

2) zdjęcia wykonane telefonem komórkowym/ smartfonem/ tabletem.


Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe.

Wszelkich informacji nt. konkursu udziela koordynator Elżbieta Orzech – PCEK w Ropczycach, Dział Upowszechniania Kultury – pokój 14, tel. 17 722 23 45, tel. kom. 887 788 412, e-mail: elzbieta.orzech@pcek-ropczyce.pl .


Szczegółowe informacje w załączonym Regulaminie konkursu.

19 stycznia ·  10:02

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez