Patronat

Konkurs modelarski „Galicjada”

21 paź · 13:22
Konkurs modelarski „Galicjada”

VII Konkurs modelarski „Galicjada” organizowany przez Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych – Galicja.

Odbędzie się w dniach 6-7 listopada 2021r. w budynku Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, ul. Kolejowa 1.

Wystawa skierowana jest do wszystkich modelarzy, bez ograniczeń wiekowych (jednak podzielona na trzy kategorie wiekowe: Młodzik do 12 lat, Junior 13-18, Senior 18+).

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego online pod adresem: rejestracja.sklejam.eu

Zgłoszenie modelu do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu. Do wystawy przyjmowane będą modele dostarczone do budynku RCKP w Krośnie przy ulicy Kolejowej 1 w dniu rozpoczęcia imprezy w godzinach od 9:00 do 15:00. Podczas imprezy przewidujemy liczne atrakcje: w sobotę 6 listopada o godzinie 13:00 odbędzie się pokaz technik modelarskich prowadzony przez Mirosława Serbę, przez cały dzień będą prowadzone warsztaty modelarskie dla dzieci i młodzieży, pokazy modeli zdalnie sterowanych RC, pokaz gier bitewnych, oraz giełda modelarska. W tym dniu będzie można spotkać grupę Cosplayerów, a także zagrać w gry planszowe.

W dniu 7 listopada od godziny 9:00 będzie można zwiedzać wystawę. Z kolei o godzinie 12:00 odbędzie się oficjalne zakończenie festiwalu.

Wstęp dla zwiedzających jest całkowicie bezpłatny.

Fot. materiały prasowe

21 października ·  13:22

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez