Patronat

Konkurs „Wzorowe Podkarpacie”

30 wrz · 14:06
Konkurs „Wzorowe Podkarpacie”

Z przyjemnością informujemy, że 30.09.2021 r. ogłoszona została kolejna, X edycja konkursu WZOROWE PODKARPACKIE! Celem wydarzenia organizowanego przez firmę INNpuls Sp. z o.o. z Rzeszowa pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Podkarpackiego jest wyróżnienie produktów i usług tworzonych zgodnie z metodyką wzorniczą.

Idea konkursu bazuje nie tylko na aktualnych światowych trendach gospodarczych, ale również na rzeczywistych zmianach w strategiach rozwoju produktów i usług podkarpackich przedsiębiorców. Skupienie się na potrzebach klientów staje się obecnie głównym narzędziem osiągania przewagi konkurencyjnej. Obrazuje to m.in. aktywne uczestnictwo podkarpackich firm w programie Wzór na konkurencję, w którym ponad 1/3 firm wybranych do dofinansowania stanowią przedsiębiorcy z naszego regionu. Dodatkowo polscy projektanci w ostatnich latach regularnie zdobywają nagrody w światowych konkursach wzorniczych takich jak DNA Paris Design Awards oraz Red Dot Design Awards.

Teraz czas na wyróżnienia twórców z województwa podkarpackiego! Do udziału w konkursie zachęcamy również młodych projektantów oraz pomysłodawców start-upów.

Produkty i usługi można zgłaszać w trzech kategoriach:

  • WZOROWY PRODUKT
  • WZOROWA USŁUGA
  • WZOROWA WIZJA.


Nagrodą jest przyznanie tytułu WZOROWE PODKARPACKIE. Uczestnictwo w tym regionalnym i niekomercyjnym konkursie jest bezpłatne. Wszelkie koszty organizacji ponosi organizator.

Firma INNpuls Sp. z o.o. zaprasza do składania zgłoszeń i wizualizacji do 30 listopada 2021 r. Wzory dokumentów zgłoszeniowych można znaleźć na stronie: www.wzorowepodkarpackie.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać u organizatora konkursu pod numerem tel. 725 328 368 oraz w mediach społecznościowych: www.facebook.com/WzorowePodkarpackie.

page1image66407680

Fot. materiały prasowe

30 września ·  14:06

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez