Patronat

LOVE’ LAS JESIENIĄ - finał cyklu 4 Pory Roku

25 paź · 09:16
LOVE’ LAS JESIENIĄ - finał cyklu 4 Pory Roku

Wielkimi krokami zbliżamy się do LOVE’ LAS - finał cyklu 4 Pory Roku. Stowarzyszenie Zabiegani Mielec zaprasza na ostatnią w tym roku edycję imprezy sportowej Love’ Las JESIENIĄ. Miłośnicy biegania oraz nordic walking będą mieli okazję rywalizować na leśnych trasach w kształcie serca w dniu 19 listopada 2022 r. Zawody będę rozgrywać się na trzech dystansach: 10 km + (Dycha Van Berde, Jaśnie Pana Nordic Dyszka – dla miłośników nordic walking), 25 km + (Love’ Las) oraz 50 km + (Bardzo Love’ Las).

Biuro zawodów zlokalizowane będzie w Szkole Podstawowej w Przyłęku k. Mielca, Na starcie jako pierwsi pojawią się zawodnicy najdłuższego dystansu – Bardzo Love’ Las. Każdy kto przekroczy metę otrzyma pamiątkowy medal. Przywidziane są nagrody dla najszybszych zawodniczek i zawodników z każdego dystansu. Dodatkowo Organizator wyróżni w ramach kategorii wiekowych biegaczy, którzy będą pokonywać trasę 25 km.

Starty odbędą się odpowiednio:

·      06:30 Bardzo Love’ Las (50 km)

·      9:00 Love’ Las (25 km)

·      10:00 Dycha Van Berde (10 km)

·      10:05 Jaśnie Panie Nordic Dyszka (10 km)

Dla tych wszystkich, którzy jeszcze nie podjęli decyzji o starcie w zawodach, jest możliwość zapisania się do 11 listopada 2022 r. W przypadku wolnych miejsc, będzie okazja dołączyć do listy startujących w dniu odbywania się zawodów.

Trasa biegów prowadzić będzie ścieżkami leśnymi na terenie Nadleśnictwa Tuszyma. Oprócz pięknych widoków, świeżego powietrza, licznych podbiegów i zbiegów, gwarantowana jest świetna zabawa. Planowana impreza to przede wszystkim zachęta doaktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia. Jest to równocześnie promocja Województwa Podkarpackiego, Powiatu Mieleckiego, Miasta Mielca, Gminy Niwiska oraz miejscowości Przyłęk, na terenach których będą rywalizować biegacze z różnych miast Polski.

Zabiegani Mieleczachęcają do regularnego odwiedzania strony internetowej http://bieglovelas.pl/oraz profilu na portalu Facebook: https://www.facebook.com/bieglovelas, gdzie ma bieżąco pojawiają się informacje dot. organizowanych zawodów.

fot. organizator

25 października ·  09:16

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez