Patronat

LOVE’ LAS ZIMĄ 2022

10 sty · 10:10
LOVE’ LAS ZIMĄ 2022

LOVE’ LAS ZIMĄ – pierwsza z czterech edycji zawodów LOVE’ LAS 2022

Jeszcze nie ostygły emocje po Love’ Las Jesienią 2021, a już dziś Stowarzyszenie Zabiegani Mielec zaprasza na kolejną edycję biegowych zawodów.

Tym razem miłośnicy biegania oraz nordic walking będą mieli okazję rywalizować na leśnych trasach w kształcie serca w dniu 5 lutego 2022 r. Adekwatnie do czterech pór roku, Zabiegani Mielec organizują cztery edycje Love’ Las. Pierwszą planowaną imprezą będzie Love’ Las ZIMĄ. Zawody będę rozgrywać się na czterech dystansach, w tym na około 25 km - Love’ Las. Dla tych wszystkich, dla których dystans ten jest za krótki, Stowarzyszenie zachęca do sprawdzenia swoich siły na dłuższym odcinku: 50 km (Bardzo Love’ Las). Specjalnie dla miłośników krótszych tras oraz nordic walking wytyczona została trasa 10 km. Dystans można przebiec (Dycha van Berde) lub pokonać szybkim marszem z kijami - Jaśnie Pana Nordic Dyszka.

Jako pierwsi wystartują zawodnicy najdłuższego dystansu (Bardzo Love’ Las), którzy będą mieli 400 minut czasu na pokonanie całej trasy. Dla tych wszystkich, którzy jeszcze nie podjęli decyzji o starcie w zimowych zawodach, jest możliwość zapisania się do 31 stycznia 2022 r. W przypadku wolnych miejsc, będzie okazja dołączyć do listy startujących w dniu odbywania się zawodów tj. 5.02.2022 r.

Trasa biegów prowadzić będzie ścieżkami leśnymi na terenie Nadleśnictwa Tuszyma. Oprócz pięknych widoków, świeżego powietrza, licznych podbiegów i zbiegów, gwarantowana jest świetna zabawa. Planowana impreza to przede wszystkim zachęta do aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia. Jest to równocześnie promocja Województwa Podkarpackiego, Powiatu Kolbuszowskiego oraz Gminy Niwiska, na terenach których będą rywalizować biegacze z różnych miast Polski.

Zabiegani Mielec zachęcają do odwiedzania strony internetowej bieglovelas.pl oraz profilu na portalu Facebook: facebook.com/bieglovelas, gdzie ma bieżąco pojawiają się informacje dot. organizowanych zawodów.

Fot. materiały prasowe

10 stycznia ·  10:10

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez