Patronat

VII edycja A[u]kcji Trzy Serc

13 maj · 20:21
VII edycja A[u]kcji Trzy Serc

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że VII edycja A[u]kcji Trzy Serca już trwa!

Jest to charytatywny projekt organizowany przez członków Studenckiego Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej „Brief”. Polega on na licytacji przedmiotów podarowanych przez osoby rozpoznawalne w świecie muzyki, filmu, sportu, polityki, czy biznesu. Pieniądze uzyskane z aukcji są w całości przeznaczane na wsparcie chorego dziecka.

Podczas tegorocznej edycji pomoc niesiemy małej Idzie. Dziewczynka urodziła się w czerwcu 2020 roku. Kiedy miała zaledwie 17 miesięcy, rodzice dowiedzieli się, iż choruje na ciężką, w dodatku bardzo rzadką chorobę genetyczną – SMA typu 2 (rdzeniowy zanik mięśni).

Połączenie leczenia farmakologicznego oraz intensywnej fizjoterapii daje dziewczynce największe szanse na przyszłość. Dzięki naszej pomocy zyska ona szansę na bycie możliwie samodzielną w przyszłości. Wsparcie dziewczynce możemy zapewnić poprzez zdobycie funduszy na jej leczenie, rehabilitację oraz niezbędny sprzęt medyczny.

Jak możesz pomóc? Wystarczy wejść na stronę „Allegro Charytatywni” i kliknąć LICYTUJ! Między innymi możesz znaleźć u nas takie przedmioty jak, bluzkę z autografami Reprezentacji Polski, bluzę Asseco Arka Gdynia, ręcznie robione chusty oraz wycieczkę do Parlamentu.

Dołącz do nas – tak niewiele trzeba, aby pojawił się uśmiech trzech serc!
https://allegro.pl/uzytkownik/AkcjaTrzySerca

Fot. materiały prasowe

13 maja ·  20:21

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez