III liga piłkarska - zwycięstwo Stali Stalowa Wola w Sandomierzu

13 lis · 16:29

Dziś dokończono 16. kolejkę rozgrywek w 4 grupie 3 ligi piłkarskiej. Stal Stalowa Wola wygrała 3:0 z Wisłą Sandomierz.

Wynik w 18 minucie otworzył Janusz Kowalski. Kapitan Stalówki, pewnie wykonał rzut karny. Na 2:0 w 52 minucie podwyższył Arkadiy Filipchuk. Wynik ustalił Sylwester Duda w 72 minucie gry.

Relacja Roberta Pytki:

--:--
--:--

W innym dziś rozegranym spotkaniu, Korona II Kielce przegrała z Avią Świdnik 0:1.

Niestety inne nasze podkarpackie drużyny doznały porażek.

KS Wiązownica przegrał z Podlasiem Biała Podlaska 0:2, Sokół Sieniawa na wyjeździe uległ rezerwom Cracovii Kraków 2:4 a Wisłoka Dębica u siebie przegrała z Czarnymi Połaniec 2:3.

W tabeli na czele ŁKS Łagów - 37 punktów. Najwyżej z ekip z 20 punktami  z Podkarpacia jest Stal Stalowa Wola, która na miejscu 5 ma 431 punktów w dorobku. Wisłoka Dębica jest 10 z 20 punktami, Sokół Sieniawa 13 ma 17 punktów. Niestety w strefie spadkowej KS Wiązownica jest 17, tylko 12 punktów w dorobku.

Za tydzień ostatnia kolejka rundy jesiennej.

13 listopada ·  16:29