PIŁKA NOŻNA

Apklan Resovia na remis z liderem.

9 paź · 08:12

W Fortuna I lidze Apklan Resovia na Stadionie Miejskim w Rzeszowie zremisowała z liderem rozgrywek Ruchem Chorzów 1:1. Pierwsza połowa to bardzo dobra gra gospodarzy potwierdzona bramką Pedro Vieiry. W 65. minucie kontrowersyjna ręka w polu karnym Daniela Morysa. Po weryfikacji VAR piłkarz Resovii otrzymał drugą żółtą kartkę. Musiał opuścić boisko, a sędzia podyktował rzut karny.  Na bramkę zamienił go Daniel Szczepan. Mimo naporu gości Resovia utrzymała remis z czego zadowolony był trener Mirosław Hajdo.

--:--
--:--

To był dobry mecz w wykonaniu gospodarzy, a słaby mojej drużyny potwierdził trener Ruchu - Jarosław Skrobacz

--:--
--:--

W tabeli I ligi Ruch pozostaje liderem, a Resovia zajmuje 15. miejsce tuż nad strefą spadkową.

fot: Apklan Resovia

9 października ·  08:12