PIŁKA NOŻNA

Apklan Resovia znowu na remis

12 lis · 21:08

Po raz drugi z rzędu Apklan Resovii nie udało się zwyciężyć na własnym boisku. W piątkowym meczu 17. kolejki I ligi z Odrą Opole - gospodarze wyszli na prowadzenie już w 9. minucie po solowej akcji Maksymiliana Hebla. Cztery minuty późnej było  jednak 1:2, bo rywale błyskawicznie trafili dwa razy do siatki Resovii . W drugiej połowie "Pasy": pokazały charakter i znów wyszły na prowadzenie po strzałach Mikulca i rzucie karnym egzekwowanym przez  Wasiluka. W ostatniej akcji meczu, w doliczonym czasie gry rywale wywalczyli rzut karny i mecz zakończył się remisem 3:3.

Trener gości Piotr Plewnia był zadowolony ze zdobytego punktu.