Asseco ogrywa siatkarzy z Olsztyna

5 sty · 21:28

Siatkarze Asseco Resovii w meczu  14 kolejki Plus Ligi pokonali na własnym parkiecie Indykpol AZS Olsztyn 3:0 w setach (31:29, 25:22, 25:14). To drugie z rzędu zwycięstwo rzeszowian pod kierunkiem nowego trenera Argentyńczyka Marcelo Mendeza. Kluczowym dla sukcesu za trzy punkty był inauguracyjny, najbardziej wyrównany set – przyznał atakujący gospodarzy Maciej Muzaj:

--:--
--:--

Wygrana nas cieszy, ale zdajemy sobie sprawę, jak wiele jest jeszcze do poprawy – po wygranej w Lubinie i dziś także za trzy punkty to dopiero początek drogi ku lepszemu – ocenił rozgrywający Asseco Resovii Fabian Drzyzga:

--:--
--:--

Środkowy AZS Mateusz Poręba:

--:--
--:--

Najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został libero gospodarzy Paweł Zatorski. Asseco Resovia awansowała na 6 miejsce w tabeli – ma 22 punkty.

5 stycznia ·  21:28