SIATKÓWKA

Asseco Resovia na fali

3 lis · 08:21

Asseco Resovia nie zwalnia tempa. W meczu 7. kolejki siatkarskiej Plus Ligi pokonała na Podpromiu 3:0 Zaksę Kędzierzyn-Koźle. Tylko drugi set wygrany gładko 25:19. W pozostałych rywale odrabiali straty i doprowadzali do gry na przewagi, ale w obu przypadkach ostatnie słowo należało gospodarzy. W pierwszym secie wygrali 29:27, a w ostatnim 26:24. Kapitan Resovii Fabian Drzyzga podkreśla, że ma to dobre strony

--:--
--:--

Atakujący Zaksy Łukasz Kaczmarek potwierdza, że gospodarze wygrali zasłużenie.

--:--
--:--

Atakujący Asseco Resovii Jakub Bucki cieszy się nie tylko z cennej wygranej, ale także z atmosfery w drużynie.

--:--
--:--

W tabeli PLUS Ligi po siedmiu kolejkach na prowadzeniu Jastrzębski Węgiel i Asseco Resovia. Oba zespoły jeszcze nie przegrały. W sobotę już tylko jeden zespół zostanie bez porażki. Rzeszowianie zmierzą się bowiem na wyjeździe właśnie z zespołem z Jastrzębia.

fot: Jerzy Haas

3 listopada ·  08:21