SIATKÓWKA

Asseco Resovia wygrała w Krakowie z Barkom Lwów 3:0

6 paź · 08:11

Siatkarze Asseco Resovii w drugim meczu nowego sezonu odnieśli przekonywujące zwycięstwo i znów nie stracili seta. Po sobotnim zwycięstwie nad Projektem Warszawa wczoraj rzeszowianie także 3:0 pokonali w Krakowie Barkom Każany Lwów. Ukraiński zespół po raz pierwszy gra w naszej Plus Lidze i w starciu z rzeszowianami toczył wyrównaną walkę jedynie w pierwszym secie przegranym 23:25. W kolejnych dwóch partiach Asseco Resovia zwyciężała 25:22 i 25:13. Najwięcej 15 punktów dla gości zdobył atakujący Maciej Muzaj, a 12 dorzucił środkowy Jakub Kochanowski wybrany MVP meczu:

--:--
--:--

Wyrównana gra to jedynie inauguracyjny set – potem nie mieliśmy już większych problemów – cieszył się rozgrywający kapitan Fabian Drzyzga:

--:--
--:--

Po 2 kolejkach Asseco Resovia prowadzi w tabeli z kompletem 6 punktów i bilansem setów 6:0. Dwa zwycięstwa za trzy punkty mają także na koncie ZAKSA i Jastrzębski Węgiel. W niedzielę o 17:30 rzeszowianie podejmą Ślepsk Suwałki - relacja z meczu na naszej antenie.

6 października ·  08:11