SIATKÓWKA

Asseco Resovia wygrywa po raz 3 w tym sezonie!

9 paź · 20:24

Siatkarze Asseco Resovii odnieśli trzecie z rzędu zwycięstwo w nowym sezonie Plus Ligi. Przed własną widownią pokonali Ślepsk Malow Suwałki 3:1. Jedynie inauguracyjny set wygrany przez gości 29;27, w kolejnych lepsi rzeszowianie: 25:20, 25:13 i 25:22.

Inauguracyjna partia też była dla nas na wyciągnięcie ręki

- ocenił atakujący gospodarzy Jakub Bucki, który po raz pierwszy od początku sezonu zagrał w wyjściowej szóstce:

--:--
--:--

Sezonowy debiut w podstawowym składzie na pozycji libero zaliczył zmiennik Pawła Zatorskiego - Michał Potera:

--:--
--:--

Przyjmujący gości Dominik Depowski żałował, że po dobrym pierwszym secie nie udało się przeciwstawić rywalom:

--:--
--:--

Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrano środkowego gospodarzy Jakuba Kochanowskiego, dla którego było to już trzecie wyróżnienie w tym sezonie.

9 października ·  20:24