PIŁKA NOŻNA

Awans Resovii po meczu z Puszczą Niepołomice

26 lut · 18:09

Na inaugurację rundy wiosennej Fortuna 1 ligi, piłkarze Apklan Resovii pokonali przy Wyspiańskiego w Rzeszowie Puszczę Niepołomice 2-1. Spotkanie było rozgrywane na bocznym boisku ze sztuczną murawą, a wszystkie gole padły jeszcze w pierwszej połowie, pomiędzy 15, a 19 minutą gry.

Jako pierwsi do siatki trafili gospodarze, a autorem bramki był debiutujący w barwach Resovii – napastnik Jakub Wróbel, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Rafała Mikulca i głową skierował piłkę do siatki.

Dwie minuty później na 1-1 z rzutu karnego trafił napastnik gości – Evgen Radionov, a wynik spotkania w 19 minucie meczu ustalił również debiutujący w ekipie gospodarzy – obrońca Kamil Słaby.

Po tym meczu Apklan Resovia awansowała na przedostanie 17. miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów – Puszcza na 9. z 23 punktami.

26 lutego ·  18:09