Sport
SIATKÓWKA

Developres przed meczem na szczycie z Chemikiem

29 mar · 08:23
Developres przed meczem na szczycie z Chemikiem

Siatkarki Developresu Bella Dolina Rzeszów zagrają wieczorem w Szczecinie  z Chemikiem Police ostatni mecz rundy zasadniczej ekstraklasy. W opinii II trenera rzeszowskiej drużyny Bartłomieja Dąbrowskiego, po świetnej postawie w ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzyń w Stambule oraz wygranej z MKS Kalisz, zespół wraca do wysokiej formy, co ważne przed tym prestiżowym meczem z Chemikiem, a przede wszystkim z myślą o weekendowym turnieju o Puchar Polski w Nysie:

--:--
--:--


Dla środkowej bloku Magdaleny Jurczyk mecz z Chemikiem nie ma ciężaru gatunkowego, ale ewentualne zwycięstwo jeszcze bardziej wzmocni zespół:

--:--
--:--

Rozgrywająca Developresu Katarzyna Wenerska przyznaje, że wynik meczu nie zmieni sytuacji w tabeli, ale mimo wszystko trzeba do niego podejść maksymalnie skoncentrowanym:

--:--
--:--

Rezultat nie będzie miał wpływu na układ w czołówce. Wczoraj w derby Łodzi ŁKS -es pokonał Budowlanych 3;1, tym samym utrzymał I miejsce przed play-offami. Drugi Developres traci do ŁKS -esu 4 punkty, a na trzeciej pozycji Chemik, który ma 8 punktów straty do Developresu. W drugim wtorkowym meczu MKS Kalisz wygrał z Radomką Radom 3:0. Początek meczu Chemika z Developresem o 19.00.

29 marca ·  08:23

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez