PIŁKA NOŻNA

Efektowna wygrana piłkarzy PGE Stali Mielec nad Pogonią Szczecin

7 paź · 20:05

Stal Mielec wygrała u siebie 4:2 (2:1) z Pogonią Szczecin w meczu rozpoczynającym 12. kolejkę PKO Ekstraklasy. Prowadzenie wiceliderowi już w 5. minucie dał Kamil Grosicki, ale mielczanie szybko doprowadzili do remisu po strzale Fabiana Hiszpańskiego. Tuż przed przerwą gola dla Stali zdobył Saïd Hamulic, a w drugiej połowie 21-letni napastnik podwyższył prowadzenie dla gospodarzy. W 79. minucie Arkadiusz Kasperkiewicz został ukarany czerwoną kartką, na co Pogoń odpowiedziała golem Wahana Biczachczjana. Mimo gry w osłabieniu mielczanie zdobyli czwartą bramkę po pięknym strzale Fryderyka Gerbowskiego.