Grad medali dla skoczków do wody z Rzeszowa

6 cze · 11:34

Kolejny worek medali dla zawodników ZKS Stali Rzeszów na Letnich Mistrzostwach Polski w skokach do wody w Poznaniu.

Mistrzem Polski na trampolinie 3-metrowej kategorii B został Eryk Dróżdż. Ten sam zawodnik wywalczył także złoty medal w skokach z wieży.

Mistrzynią Polski na trampolinie 3-metrowej kategorii A została natomiast Aleksandra Puterla, która była również bezkonkurencyjna w skokach z trampoliny 1-metrowej. Brązowy medal na trampolinie 3-metrowej wywalczyła natomiast Maria Łukaszewicz, a Wicemistrzostwo Polski w tej samej konkurencji zdobyła Karolina Wolska, która sięgnęła również po brązowy krążek na trampolinie 1-metrowej.

Ponadto Maria Łukaszewicz została wicemistrzynią Polski kategorii A na trampolinie 1-metrowej.

Srebrny Medal kategorii B na trampolinie 3-metrowej dla Weroniki Bojdy. Mistrzostwo w skokach z wieży kategorii D dla Valerii Rukh, która zdobyła także srebro w kokach z trampoliny 3-metrowej kat. D.  Z kolei Karolina Stec na trampolinie 3-metrowej kategorii D wywalczyła 3 miejsce.

Mistrzem Polski w skokach z wieży kategorii A został Filip Jachym

W kategoriach młodzieżowych Aleksandra Błażowska została podwójną mistrzynią Polski w kokach z trampoliny 1 i 3-metrowej.

W tych samym konkurencjach podwójne mistrzostwo kraju również dla Roberta Łukaszewicza. Gratulacje dla wszystkich naszych zawodników.

6 czerwca ·  11:34