PIŁKA NOŻNA

I liga piłkarska - remisy Stali Rzeszów i Apklan Resovii przed zimową przerwą

13 lis · 20:28

W I lidze piłkarskiej, oba nasze rzeszowskie zespoły, mecze 18 kolejki rozgrywały dziś. Stal Rzeszów zremisowała na wyjeździe z Chrobrym Głogów 3:3. Goście z Rzeszowa po golach Michalika w 9 minucie, Wrony w 37 oraz Olejarki w 63 prowadzili już 3:0. Potem jednak gospodarze zagrali ofiarnie i skutecznie - zdobywając bramki po uderzeniach Wojtyry w 71, Machaja z karnego w 82 oraz ponownie Wojtyry w doliczonym czasie gry. Co ciekawe mecz obu zespołów w Rzeszowie zakończył się identycznym remisem 3:3.

--:--

Z kolei Apklan Resovia po czwartkowej porażce w 1/8 finału PP z Pogonią Siedlcach musiała szybko zebrać siły by powalczyć o punkty dziś wieczorem na stadionie miejskim z sosnowieckim Zagłębiem. Ostatecznie rzeszowianie zremisowali 2:2. Bramki dla gospodarzy zdobyli w 12 minucie Maciej Górski i w 77 Radosław Adamski - gole dla gości strzelili w 44 Marek Fabry i w doliczonym czasie Mateusz Bodzioch.

Trener Resovii Mirosław Hajdo;

--:--
--:--

Trener Zagłębia Artur Skowronek

--:--
--:--

Zimową przerwę Stal Rzeszów spędzi na 9 miejscu - 26 punktów (strata do miejsca barażowego wynosi dwa punkty), zaś Apklan Resovia jest na 14 pozycji i ma 17 punktów o dwa więcej od strefy spadkowej.