KOSZYKÓWKA

Inauguracyjny mecz koszykarzy Rawlplug Sokół Łańcut

22 wrz · 20:54

Koszykarze Rawlplug Sokoła Łańcut po raz pierwszy w historii klubu zainaugurowali występy w ekstraklasie. Inauguracyjny mecz nowego sezonu zagrali we własnej hali przy komplecie 1200 widzów przeciwko stołecznej Legii. Niespodzianki nie było i wicemistrzowie Polski wygrali na Podkarpaciu 83:72, prowadząc do przerwy 52:36. Trzecia kwarta także zwycięska dla gości - czterema punktami, ale ostatnią wygrał Sokół 19:10.

Plan wykonaliśmy lecz wcale nie było gładko

- przyznał trener Legii Wojciech Kamiński:

--:--
--:--
Słowa uznania dla rywali, a w naszej grze mimo porażki dostrzegam pozytywy po tym historycznym debiucie

- ocenił szkoleniowiec Sokoła: Radosław Soja: