Sport
TENIS STOŁOWY

Jarosławianie pokonali rywali z Działdowa

7 kwi · 20:11
Jarosławianie pokonali rywali z Działdowa

Tenisiści stołowi Sokołowa S.A. Jarosław są bliżej awansu do finału mistrzostw Polski. W pierwszym spotkaniu pokonali u siebie Dekorglass Działdowo 3:1. Inauguracyjna gra zakończyła się jednak zwycięstwem lidera polskiej reprezentacji, a zarazem Dekorglassu Jakuba Dyjasa nad Chińczykiem z ukraińskim paszportem – KouLeiem 3:2.

Dyjas przyznał, że mimo korzystnego ustawienia, wynik był dokładnie odwrotny:

--:--
--:--

Do meczowego wyrównania doprowadził Paweł Chmiel, który po raz pierwszy w ligowym pojedynku przeciwko Chorwatowi AndrejiGacinie pokonał go 3:1.

--:--
--:--

Menedżer Sokołowa Jarosław Kamil Dziukiewicz przyznał, że wygrana Pawła Chmiela dała pozytywny impuls jego podopiecznym w kolejnych pojedynkach, a rewanż pozostaje sprawą otwartą:

--:--
--:--

W trzeciej i czwartej meczowej grze Hindus w barwach jarosławian: SatihanGNANASEKARAN pokonał 3:2 JirziegoVrablika, a na koniec Kou Lei zwyciężył Gacinę 2: 0, choć w drugim secie przegrywał już 2:6, by pokonać rywala 12:10.

Rewanż w niedzielę w Działdowie. W przypadku porażki jarosławian do finału mistrzostw Polski awansuje zespół z lepszym bilansem wygranych setów, a w dalszej kolejności małych punktów.

Fot. Sokołów S.A. Jarosław

7 kwietnia ·  20:11

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez