Sport
SIATKÓWKA

Już są karnety na Developres

20 wrz · 15:23
Już są karnety na Developres

Od dziś można już zakupić karnety na mecze Developresu Rzeszów w nowym sezonie  2022/23. Tutaj uprzywilejowani są posiadacze karnetów z poprzedniego sezonu i mogą to uczynić jako pierwsi. Od dziś trwać będzie pierwszy etap sprzedaży i właśnie zakupu mogą dokonywać osoby posiadające karnet z poprzedniego sezonu.

Sprzedaż potrwa do końca września. Tutaj dodatkowym bonusem jest to, że posiadacze karnetów z poprzedniego sezonu otrzymają dodatkową zniżkę w kwocie 50 zł na nowy karnet lub koszulkę kibicowską Pozostali zainteresowani pewnym oglądaniem aktualnych wicemistrzyń Polski mogą zgłaszać się po karnety od 4 października.

Karnet upoważnia do wejścia na wszystkie mecze w hali Podpromie, w tym: Tauron Ligi, Ligi Mistrzyń i Pucharu Polski rozgrywane w Rzeszowie.

Niezależnie od etapu sprzedaży, każdy kto kupi karnet otrzyma dodatkowo trzy vouchery na mecze naszych siatkarek w hali na Podpromiu w rundzie zasadniczej Tauron Ligi. Po karnety można przychodzić od wtorku do piątku. w godzinach 10-17 w siedzibie klubu w hali na Podpromiu.

Ceny karnetów na sezon 2022/23

  • - czerwony – 250 zł
  • - srebrny – 300 zł
  • - złoty – 400 zł

fot. archiwum

20 września ·  15:23

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez