PIŁKA RĘCZNA

Kolejny Turniej Enea Cup – rywalizowali w Mielcu

19 paź · 19:12

W  Mielcu odbył się kolejny turniej piłki ręcznej w ramach cyklu Enea Cup 2021 dla klas 4-8.

Zawody odbyły się w Podstawowej Nr 3. Turniej był podzielony na dwie kategorie wiekowe: 4- 6 klasa i 7-8 klasa. Na boisku rywalizowały ze sobą drużyny z mieleckich szkół podstawowych- SP 1, SP 3, SP 8 i SP 11. W grupie 7-8 klasa, pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1. Drugie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 11. Trzecie miejsce należało do Szkoły Podstawowej nr 2. Na czwartym miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 3.

Najlepszymi zawodnikami z drużyn, w tej kategorii wiekowej byli: Antoni Rzany (SP 1), Mateusz Sarama (SP 2), Wojciech Krawiec (SP 3), Piotr Mikielewicz (SP 11).
W grupie 4-6 klasa zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 11. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 3. Trzecie miejsce należało do Szkoły Podstawowej nr 8. Na czwartym miejscu uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2.

Najlepszymi zawodnikami z drużyn, w tej kategorii wiekowej byli: Oliwier Wójcik (SP 2), Kacper Gorazd (SP 3), Szymon Wilk (SP 8), Kacper Cecula (SP 11).

To już piąta edycja turnieju organizowana przez SPR Stal Mielec. Jej organizacja jest możliwa dzięki Enea Elektrownia Połaniec i Województwu Podkarpackiemu, które sponsorują te turnieje.

Dalsze zmagania młodzieży w turnieju Enea Cup 2021 odbędą się 21 października w Szkole Podstawowej nr 3 w Staszowie. Będzie to finał w Województwie Świętokrzyskim.

19 października ·  19:12