Sport
SIATKÓWKA

Mecz kończący zmagania 8. kolejki Plus Ligi

22 lis · 22:06
Mecz kończący zmagania 8. kolejki Plus Ligi

Siatkarze Asseco Resovii grają na wyjeździe ze Skrą Bełchatów w meczu kończącym zmagania 8. kolejki Plus Ligi. Pierwszego seta Resovia wygrała 25-22. Oba zespoły mają po 12 punktów i sąsiadują w tabeli. Resovia sklasyfikowana jest na szóstej – Skra na 7 pozycji.

Tymczasem siatkarki Developresu Bella Dolina Rzeszów przygotowują się do inauguracyjnego meczu fazy grupowej Ligi Mistrzyń. Jutro zagrają przed własną widownią z – zespołem Dresdner S.C. Drugi trener rzeszowskiej drużyny Bartłomiej Dąbrowski wskazuje na kluczowe zawodniczki zespołu mistrzyń Niemiec, wymienia wśród nich atakującą reprezentacji Szwajcarii Maję Strock oraz libero – serbską kadrowiczkę Teodorę Pusić.

--:--
--:--

W lidze Developres ostatnio wygrał po tiebreaku z Budowlanymi Łódź a w meczu 9 kolejki doznał pierwszej sezonowej porażki z Legionovią 2-3. Czy to oznaka słabszej formy przed pierwszym ważnym sprawdzianem w europejskich rozgrywkach? Rozpatrywałbym to w innych kategoriach – wyjaśnia Bartłomiej Dąbrowski:

--:--
--:--

Początek wtorkowego meczu o 18 – transmisja na naszej antenie. W grupie A Ligi Mistrzyń Developres ma jeszcze za rywalki ukraiński zespół Prometey Dnipro Kamieńskie oraz rosyjski Lokomotiw Kaliningrad.

22 listopada ·  22:06

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez