PIŁKA NOŻNA

PGE Stal Mielec zremisowała w Krakowie z Cracovią

2 paź · 19:45

PGE Stal Mielec zremisowała w Krakowie z Cracovią 3:3 w meczu 10.kolejki ekstraklasy piłkarskiej. Goście stracili bramkę w 8. minucie, gdy Rumun Sergiu Hanca wykorzystał błąd stoperów Stali. Kolejna akcja w wykonaniu mielczan dała wyrównanie, a gola strzelił Maksymilian Sitek.

W 23. minucie Mateusz Mak wyprowadził Stal na prowadzenie, a w doliczonym czasie pierwszej połowy rzut karny wykorzystał Fabian Piasecki, który chwilę wcześniej zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem.

W drugiej połowie „Pasy” strzeliły dwie bramki. Najpierw w 63 min. trafił Gruzin Kakanbadze, a w 77 min. Krystian Gettinger pechowo skierował piłkę do własnej bramki.

Po bardzo emocjonującym meczu padł remis 3:3, a trener Adam Majewski bardzo żałował porażki „na własne życzenie”.

Cracovia - Stal Mielec 3:3 (1:1)
1:0 - Sergiu Hanca 7'
1:1 - Maksymilian Sitek 9'
1:2 - Mateusz Mak 22'
1:3 - Fabian Piasecki 45+4' (k.)
2:3 - OtarKakabadze 63'
3:3 - Krystian Getinger 77' (sam.)

2 października ·  19:45