PIŁKA NOŻNA

Piast Gliwice-Stal Mielec 3:0

19 paź · 10:34

Po porażce 0:3 z Piastem Gliwice Stal Mielec pożegnała się z rozgrywkami o Puchar Polski. Po bezbramkowych 90 minutach goście wykorzystali fakt,, że w dogrywce  Stal grała w osłabieniu po czerwonej kartce dla Macieja Wolskiego. Bramki dające awans strzelili w 99 minucie Gabriel Kirejczyk, w doliczonym czasie I części dogrywki Grek Alexandros Katranis oraz w 112 minucie Anglik Thomas Hateley.

Szkoleniowiec Piasta Gliwice Waldemar Fornalik stwierdził, że była to zasłużona wygrana

--:--
--:--

O przegranej zadecydowała czerwona kartka stwierdził trener mieleckiej Stali Adam Majewski

--:--
--:--

Pierwsza bramka padła po błędzie bramkarza Stali Mateusza Dudka, ale swojego młodszego kolegę bronił doświadczony Maciej Domański