SIATKÓWKA

Pierwsza ligowa porażka siatkarzy Asseco Resovii

5 lis · 18:40

Siatkarze Asseco Resovii przegrali pierwszy mecz w sezonie. W spotkaniu 8 kolejki Plus Ligi ulegli na wyjeździe Jastrzębskiemu Węglowi 0:3 w setach 24:26, 23:25 i ponownie do 24. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został rozgrywający gospodarzy - Francuz Benjamin Toniutti. Atakujący rzeszowian Jakub Bucki przyznał, że to spotkanie mogło potrwać zdecydowanie dłużej, choćby dlatego, że w trzecim secie goście prowadzili już 17:11 ;

--:--
--:--

W ostatnim secie dobrą zmianę dał atakujący gospodarzy ; Czech Jan Hadrava – to ważne zwycięstwo ale liga jest bardzo wyrównana ; przyznał

--:--
--:--

Po tym wyniku zespół z Jastrzębia-Zdroju został jedyną niepokonaną drużyną w lidze. Asseco Resovia pozostaje na drugim miejscu w tabeli ma 20 punktów, o cztery mniej od prowadzącego Jastrzębskiego Węgla.

5 listopada ·  18:40