PIŁKA NOŻNA

Piłkarska sobota

7 sie · 21:26

W trzeciej kolejce ekstraklasy druga z rzędu porażka mieleckiej Stali. Mielczanie przegrali na wyjeździe z Górnikiem Zabrze 0:1, a jedyną bramkę strzelił w 75 minucie Jesus Jimenez .

W drugiej lidze piłkarskiej z opałów wyszli piłkarze Stali Rzeszów, bo do 79. minuty przegrywali z beniaminkiem Pogonią Grodzisk Mazowiecki 0:1. Ostatnie minuty przyniosły jednak aż trzy bramki dla naszego zespołu, które strzelali Danielewicz, Małecki i Snopczyński . Dały one stalowcom drugą wygraną w sezonie.

W III lidze piłkarskiej  inauguracja sezonu. W Wólce Pełkińskiej Wólczanka podejmowała Podhale Nowy Targ i przegrała 1:2.   W innym meczu Avia Świdnik uległa Stali Stalowa Wola 0:1, a jedynego gola dla gości strzelił Kamil Radulj.

W niedzielę mecze pozostałych podkarpackich zespołów.

7 sierpnia ·  21:26