PIŁKA NOŻNA

Piłkarze II ligowej Stali Rzeszów przegrali z Rakowem Częstochową

23 wrz · 07:57

Piłkarze II ligowej Stali Rzeszów nie sprawili niespodzianki i w meczu 1/32 Fortuna Pucharu Polski przegrali przed własną widownią z obrońcą trofeum Rakowem Częstochowa 2:4. Goście prowadzili po golach Mateusza Wdowiaka (w 13 minucie) oraz Andrzeja Niewulisa w doliczonym czasie I połowy. Tuż po zmianie stron w odstępie dwóch minut Stal doprowadziła do wyrównania. Najpierw bramkarza gości pokonał Dominik Marczuk, a chwilę później z rzutu karnego celnie trafił Piotr Głowacki. Stal do 84 minuty prowadziła z faworytem wyrównaną grę i dopiero wtedy Hiszpan Ivi Lopez celnie uderzył z rzutu wolnego a w doliczonym czasie wynik na 4:2 dla Rakowa ustalił po kontrze VladislavsGutkovskis.

Trener rzeszowian Daniel Myśliwiec mimo porażki był zadowolony z postawy swojego zespołu: