PIŁKA NOŻNA

Podkarpacka piłka nożna

15 maj · 21:50

W III lidze piłkarskiej w ramach 35 kolejki piłkarze Stali Stalowa Wola zremisowali u siebie z walczącym o utrzymanie Klubem Sportowym Wiązownica 2-2. Wynik spotkania w 37 minucie dla gości otworzył napastnik Patryk Róg. W 66 minucie wyrównującą bramkę zdobył obrońca Stali Mateusz Hudzik. Dwie minuty później na 2-1 dla ekipy z Wiązownicy z rzutu karnego trafił Kacper Rop, a wynik spotkania w 77 ustalił Maciej Wojtak.

W meczu dwóch czołowych zespołów Sokół Sieniawa przegrał z Wisłą Puławy 0:1. Bramka padła  już w 5 minucie po strzale Paluchowskiego. Od 28 minuty gospodarze grali w przewadze po czerwonej kartce Błażeja Cyferta. Trzy punkty zdobyte w Sieniawie zapewniły już Wiśle Puławy zwycięstwo w całym sezonie . W tabeli pewna awansu Wisła Puławy ma już 19 punktów przewagi nad drugim Sokołem Sieniawa.

Ponadto: Wisłoka Dębica przegrała na wyjeździe z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0:2, a Siarka Tarnobrzeg uległa w Świdniku Avii 1:2 .