Sport

Wyniki meczów z rozgrywek Regionalnego Pucharu Polski

15 wrz · 10:55
Wyniki meczów z rozgrywek Regionalnego Pucharu Polski

Podokręg Krosno - 1/4 Regionalnego Pucharu Polski

LKS Czeluśnica – Zamczysko Odrzykoń
Mecz się nie odbył się - goście wycofali się z rozgrywek

Partyzant Targowiska – Karpaty Krosno 1:2 (1:1)
K.Kubal 29 – G.Gawle 22, Sz.Stasik 90+3

Start Rymanów – Ekoball Sanok 3:1 (0:1)
Rafał Nikody 60, R.Macnar 70, P.Litarowicz 85 - R.Domaradzki 10

Arłamów Ustrzyki Dolne – Cosmos Nowotaniec 1:3 (1:1)
F.Fundanicz 45 – P.Laskowski 40, Longe 77, Mykytsey 90

Podokręg Jarosław - 1/4 finału Regionalnego Pucharu Polski

San Gorzyce - Polonia Przemyśl 2:2 (0:1) k. 2:4
Myłek, Tołpa - Walczyszewski dwie

Podokręg Rzeszów-Dębica - II runda Regionalnego Pucharu Polski

Smoczanka Mielec – Igloopol Dębica 3:3 (0:2) k. 3:0
Baran 75, Szymański85, Lis 90 - Cyganowski 1, Kornaś 14, Burza 62.

Ostrovia Ostrowy Baranowskie – Sokół Kolbuszowa Dolna
Mecz się nie odbył - Ostrovia wycofała się z rozgrywek.

Sparta Chorzelów – Stal II Mielec 2:6 (0:3)
Kruk 70, Trojnacki 80 – Czernicki 2, Kopczak 39, Guca 43 49, Bajorek 59, Kasza 65.

Błękitni Siedlanka – Lechia Sędziszów Małopolski 3:2 (1:2)
Rajpold, Rajpold , Boroń – Wesołowski, Wesołowski

Piast Wolica Piaskowa – Legion Pilzno 0:6
Chmura dwie, Romański dwie, Czyż, Manzo.

Dąbrówka Stara Jastrząbka – Błękitni Ropczyce 2:3 (1:1)
Pasik 30, Łękawa 75 – Czarnik 35 52, Zawiślak 65

Wisłoka Dębica - wolny los

Plantator Nienadówka - Izolator Boguchwała 0:5 (0:1)
J. Wilk dwie, Domino, Urbaniak, Żurawski

Crasnovia Krasne – Junak Słocina 0:2 (0:1)
Oreńczuk, Trawka

Grunwald Budziwój (Rzeszów) - Jedność Niechobrz 3:4 (0:1)
Członka 55, Hendzel 65-karny, Malak 75 - Drożdż 21, Rachwalski 51, 61, Szeliga 90+4

Resovia II - Wisłok Wiśniowa 2:1 (1:0)
Maćkowiak 28, Marciniec 60 - goście 61

Strumyk Malawa – Korona Rzeszów 2:1 (0:0)
Dla Korony: Podiachev

KS Przybyszówka (Rzeszów) - Głogovia Głogów Małopolski 0:2 (0:1)
Cząba 28, Gil 60-karny

Rzemieślnik Strażów - Strug Tyczyn 1:7 (1:4)
Dla Strugu: Góra 10, 22, Bomba 59, 68, Wojtanowski 34, 75, Żuczek 40

Iskra Zgłobień - Stal II Rzeszów 1:10 (1:3)
Dziadura 12 – S. Mazur 9, 75, N. Mazur 23, Ofiara 45+1-karny, Somkin 50, 54, Kaczor 58, Opalski 73, Krawczyk-Demczuk 85, 8

fot. archiwum

15 września ·  10:55

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez