PIŁKA NOŻNA

Polska Portugalia 3:1

27 wrz · 18:47

Polska reprezentacja do lat 20 pokonała dziś Portugalię 3:1 w meczu rozegranym w Stalowej Woli w ramach Turnieju Ośmiu Narodów. Wyniki ustalono już do przerwy.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli Jan Biegański, Kacper Karasek oraz Kacper Kasperowicz. Honorowe trafienie dla rywali zaliczył Rodrigo Gomes.

Trener Portugalii Manuel Albino Macaes pogratulował naszemu zespołowi dobrej skuteczności:

--:--
--:--

W pierwszej części meczu nie byliśmy zbyt dobrze usposobieni w ataku, a w obronie popełnialiśmy katastrofalne błędy. Dlatego też straciliśmy aż 3 bramki. Oczywiście Polska była lepszym zespołem, przede wszystkim bardziej skutecznym. Dlatego też taki wynik spotkania więc gratuluję gospodarzom meczu.

Radości z wygranej nie ukrywał szkoleniowiec polskiego zespołu Miłosz Stępiński, który podziękował Podkarpaciu za wielką gościnność:

--:--
--:--

W drugiej połowie w polskiej bramce pojawił się Kacper Bieszczad wychowanek Beniaminka Krosno obecnie zawodnik Zagłębia Lubin: