Sport
SIATKÓWKA

Przygotowania rzeszowskich siatkarek do nowego sezonu

26 lip · 21:48
Przygotowania rzeszowskich siatkarek do nowego sezonu

Siatkarki drużyny wicemistrzyń Polski Developresu Sky Res Rzeszów rozpoczęły przygotowania do nowego sezonu. O poranku przechodziły testy medyczne, przed południem odbyły pierwszy trening w hali Podpromie, a po południu kolejny dwugodzinny. Obciążenia będą narastały stopniowo informuje trener rzeszowskich siatkarek Stefan Antiga:

--:--
--:--

W zajęciach brało udział jedynie dziesięć zawodniczek. Ze składu w poprzednim sezonie pozostało tylko pięć, wśród nich środkowa bloku Gabriela Polańska, którą pozytywnie zaskoczyła też liczba kibiców na inauguracyjnym treningu:

--:--
--:--

Jedną z nowo pozyskanych do zespołu jest rozgrywająca Julia Bińczycka z Energetyka Poznań, reprezentantka Polski, uczestniczka niedawnych mistrzostw świata U20.

--:--
--:--

Na poniedziałkowych treningach zabrakło m.in. serbskiej olimpijki Jeleny Blagojević, kadrowiczek Anny Stencel i Katarzyny Wenerskiej oraz Amerykanki Kary Bajemi. Od początku przygotowania z zespołem rozpoczęła za to pozyskana z Radomki czołowa atakująca ekstraklasy – Brazylijka Bruna Honorio. Developres SkyRes ma w planach osiem sparingów, a także udział w co najmniej dwóch turniejach towarzyskich.

Fot. Maciej Goclon / KS DevelopRes Rzeszów / facebook

26 lipca ·  21:48

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez