Sport
PIŁKA NOŻNA

Remis Stali, sparing Apklan Resovii i przedłużone umowy w KS Wiązownica

28 cze · 20:40
Remis Stali, sparing Apklan Resovii i przedłużone umowy w KS Wiązownica

Piłkarze PGE Stali Mielec w kolejnym meczu sparingowym rozegranym w Woli Chorzelowskiej zremisowali 1-1 z ŁKS-em Łódź. Prowadzenie dla mielczan uzyskał w 34 minucie Maciej Wolski, a wyrównał w 89 Maciej Dąbrowski. Stal wcześniej przegrała z Puszczą Niepołomice 2:3 oraz Wisłą Kraków 0:2. Kolejny sparing mielczanie zagrają w piątek 1 lipca z beniaminkiem ekstraklasy Koroną Kielce.


Swój czwarty sparing w okresie przygotowawczym rozegrali piłkarze Apklan Resovii. Na stadionie w Arłamowie przegrali z przebywającym tam na zgrupowaniu ekstraklasowym Piastem Gliwice 0;2. Przy stanie 1;0 zawodnik gości Wilczek z rzutu karnego trafił w poprzeczkę. W Resovii zagrało m.in. trzech testowanych zawodników.


Tymczasem Kacper Rop, Patryk Zieliński, Rafał Surmiak oraz Kornel Kordas przedłużyli swoje umowy z beniaminkiem III ligi piłkarskiej KS-em Wiązownica.  Rop występuje w tym zespole od pięciu lat. Tylko na jedną rundę przeniósł się do Wisły Sandomierz. Zieliński i Kordas trafili do Wiązownicy przed rokiem. Z kolei Surmiak pojawił się w drużynie wraz z początkiem rundy wiosennej.


Fot. unsplash

28 czerwca ·  20:40

© 2021 Polskie Radio Rzeszów S.A.

Stworzono na Podkarpaciu przez