TENIS STOŁOWY

Młodzieżowa Reprezentacja Polski w tenisie stołowym awansowała do finału Mistrzostw Europy do lat 19 rozgrywanych

20 lip · 15:32

Młodzieżowa Reprezentacja Polski w tenisie stołowym awansowała do finału Mistrzostw Europy do lat 19 rozgrywanych w chorwackim Varazdinie. Podopieczni Patryka Jendrzejewskiego – Szymon Kolasa z AZS-u Politechniki Rzeszowskiej, a także Samuel Kulczycki, Maciej Kubik i Miłosz Redzimski pokonali w półfinale Rumunię 3:0 i dziś o 19.30 zagrają o złoto z Francją. Do strefy medalowej nie udało się awansować drużynie juniorek, która w ćwierćfinale przegrała z Turcją 1:3. Nasze zawodniczki w pierwszym spotkaniu o miejsca 5-8 uległy Węgierkom 1:3. W składzie biało-czerwonych są Anna Brzyska z Kolpinga Jarosław oraz Zuzanna Wielgos z AZS Politechniki Rzeszów.

20 lipca ·  15:32