SIATKÓWKA

Rysice przegrywają drugi mecz z Chemikiem Police

5 maj · 20:52

Siatkarki Developresu Bella Dolina Rzeszów przegrały z Chemikiem Police 1:3 w drugim meczu finału ekstraklasy siatkarek. Rzeszowianki lepsze jedynie w inauguracyjnym secie 25:12, kolejne wygrał już Chemik do 21, 12 i 22. Najlepszą zawodniczką spotkania wybrano przyjmującą Chemika – Martynę Czyrniańską, która zdobyła 17 punktów.

Szkoda, że nie udało nam się doprowadzić do piątego seta – żałowała środkowa bloku Developresu Anna Stencel:

--:--
--:--

W dobrym momencie zaskoczyły nam emocje i złapałyśmy właściwy rytm – cieszyła się przyjmująca Chemika Martyna Łukasik:

--:--
--:--

W rywalizacji do trzech zwycięstw zespół z Polic prowadzi 2-0. Kolejny mecz w niedzielę o 17.30 w Policach.
W drugim spotkaniu o trzecie miejsce Grot Budowlani Łódź gra od 20.30 z ŁKS Commercecon Łódź. W rywalizacji do trzech zwycięstw ŁKS prowadzi 1-0.

5 maja ·  20:52