PIŁKA NOŻNA

Siarka nie wykorzystała przewagi

10 kwi · 20:46

Siarka Tarnobrzeg w trzeciej lidze piłkarskiej tylko zremisowała 1:1 z ŁKS Łagów.
Najpierw w 74. minucie bramkę dla Siarkowców strzelił Arkadiusz Gajewski. Do remisu doprowadził w 84 minucie Piotr Rogala.

Mecz w Tarnobrzegu mógł się podobać. Obydwie drużyny były usposobione bardzo ofensywnie. ŁKS powinien objąć prowadzenie już w 4. minucie spotkania. Z narożnika pola karnego soczyście uderzył Michał Mydlarz ale młody bramkarz Siarki Maciej Kowal przytomnie sparował piłkę poza linię końcową boiska.
Gospodarze odpowiedzieli w 11. minucie. Udrzenie głową Arkadiusza Gajewskiego instynktownie odbił Przemysław Michalski. Gra się wyrównała ale przyjezdni w 37. minucie stracili Daniela Biesiadę. Za drugą żółtą kartkę obejrzał on w konsekwencji czerwony "kartonik" i osłabił swój zespół.
Grę w przewadze Tarnobrzeżanie wykorzystali dopiero w 74 minucie gdy w zamieszaniu piłkę do bramki ŁKS-u skierował Gajewski. Podopieczni trenera Ireneusza Pietrzykowskiego  nie zamierzali się poddawać. Amarildo wykorzystał błąd obrońcy Józefiaka. Wyłuskał piłkę, odegrał do Mydlarza a ten popisał się przepięknym zagraniem na 7 metr przed bramką rywala. Tam kompletnie niepilnowany Piotr Rogala "głowką"dał w 84. minucie cenny punkt ekipie z Łagowa.
Po meczu trener Siarki Sławomir Majak stwierdził, że ten pojedynek zdeterminowała czerwona kartka. Niestety chyba za bardzo nas to uśpiło.
Starcona bramka po "frajersku" nie wystawia nam dobrego świadectwa - powinniśmy ten mecz wygrać, żałował szkoleniowiec zielono - czarnych.

10 kwietnia ·  20:46